KONST / Litografier / Färglitografi 9122033
nr 912 2033
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Johannes Olsson (f. 1945), pennor, 107/170, signerad, motivet: 61x85
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 september 2014
kl 20:51:38
450 kr
350 kr
15 sep